Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rażące zaniedbania....

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Sędzia i kuratorzy, którzy nadzorowali rodzinę dzieciobójczyni z Hipolitowa, dopuścili się rażących zaniedbań. Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak powiedział, że wystąpił do ministra sprawiedliwości z wnioskiem o podjęcie działań dyscyplinarnych właśnie wobec tych osób.

Rzecznik Praw Dziecka przedstawił ministrowi sprawiedliwości wyniki kontroli w sprawie śmierci dzieci z Hipolitowa. 42-letnia Beata Z. jest podejrzana o zabicie pięciorga noworodków. Z kuratorskich sprawozdań wynika, że urzędnicy doskonale wiedzieli, że kobieta i jej dzieci są zaniedbane i żyją w skrajnej nędzy.

Według śledczych w latach 1998-2012 kobieta urodziła ośmioro dzieci, dwoje z nich żyje, są w rodzinie zastępczej. Wiadomo, że z pozostałych sześciorga, pięcioro nie żyje. Nie znany jest los szóstego noworodka. Kobieta obecnie przebywa w areszcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę