Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nastolatek z magazynkiem narkotyków

Ponad 30 gramów haszyszu znaleźli policjanci u 18-latka z Łomży. Młody mieszkaniec część narkotyków miał przy sobie, gdy został zatrzymany przez policję w centrum miasta, a resztę znaleziono po przeszukaniu miejsca jego zamieszkania. Policjanci podają, że tego narkotyku dawno w mieście nie widziano, a i zatrzymany 18-latek dotychczas nie był im znany.

Haszysz to narkotyk otrzymywany ze zlepionej i sprasowanej żywicy konopi indyjskich. „Na rynku” jest go znacznie mniej niż marihuany, którą ostatnio bardzo często znajdują łomżyńscy policjanci, i jest znacznie od niej droższy. 
Na razie nie wiadomo jak 18-latek wszedł w posiadanie w sumie 32 gramów tego narkotyku. Wczoraj został zatrzymany i przebywa jeszcze na komendzie. Dziś ma usłyszeć zarzuty.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę