Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nieudany napad w Łomży

Dwóch ubranych na czarno mężczyzn, w zaciągniętych na twarze kominiarkach, weszło do jednego z punktów kredytowych przy Alei Legionów 27 w Łomży. Jeden z nich groził pracującej tu kobiecie gazem łzawiącym, drugi przeszukiwał szuflady. - Napastnicy nic nie skradli. Gdy zorientowali się, że kobieta wcisnęła przycisk włączający alarm napadowy uciekli – mówi podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14. Jak mówi Pilcicki dyżurny łomżyńskiej policji zgłoszenie o napadzie odebrał od dyżurnego policji w Ostrołęce. 
- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że napastnicy nic nie skradli. Nic złego nie stało się także pracującej w lokalu kobiecie – mówi policjant. - Trwa poszukiwanie sprawców napadu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę