Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Z nożem na kompana

Trzykrotnie nożem dźgnął swojego kompana, a widzącej zdarzenie kobiecie groził, że ją zabije. Prokuratura postawiła zarzut usiłowania zabójstwa 44-letniemu mieszkańcowi Łomży. To on w ubiegłym tygodniu w jednym z mieszkań w mieście, podczas kłótni „przy butelce”, zadał trzy ciosy nożem 55-latkowi. Mężczyzna doznał rany ciętej twarzy, szyi i dłoni i zdaniem prokuratury obrażenia te realnie zagrażały jego życiu.

Do zdarzenia doszło w ubiegła środę. Napastnik został zatrzymany. Jak informuje podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 44-latka policjanci odnaleźli zakrwawione ubranie, nóż, którym zaatakowany został 55-latek i dodatkowo pistolet gazowy.
Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, oraz grożenia pozbawieniem życia. Decyzją sądu już trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Policjanci ciągle jeszcze szczegółowo wyjaśniają całe zajście.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę