Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 11 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Z nożem na kompana

Trzykrotnie nożem dźgnął swojego kompana, a widzącej zdarzenie kobiecie groził, że ją zabije. Prokuratura postawiła zarzut usiłowania zabójstwa 44-letniemu mieszkańcowi Łomży. To on w ubiegłym tygodniu w jednym z mieszkań w mieście, podczas kłótni „przy butelce”, zadał trzy ciosy nożem 55-latkowi. Mężczyzna doznał rany ciętej twarzy, szyi i dłoni i zdaniem prokuratury obrażenia te realnie zagrażały jego życiu.

Do zdarzenia doszło w ubiegła środę. Napastnik został zatrzymany. Jak informuje podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 44-latka policjanci odnaleźli zakrwawione ubranie, nóż, którym zaatakowany został 55-latek i dodatkowo pistolet gazowy.
Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, oraz grożenia pozbawieniem życia. Decyzją sądu już trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Policjanci ciągle jeszcze szczegółowo wyjaśniają całe zajście.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę