Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pobili za 6,70 zł

Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę oraz jego 26-letnią konkubinę. Para dokonała rozboju na 63-letnim mieszkańcu Grajewa. Jak si okazało oboje mieli blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę, około godziny 20.30 dyżurny grajewskiej Policji został poinformowany o rozboju na terenie miasta. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy wtargnęli do jednego z domów przy ul. Traugutta, a następnie groźbami i biciem zażądali od domownika wydania pieniędzy. Napastnicy ukradli 6,70 złotych oraz dwa klucze od drzwi i uciekli. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze ustalili i zatrzymali odpowiedzialnych za to zdarzenie. Okazali się nimi 39-letni mężczyzna oraz jego 26-letnia konkubina. Badanie trzeźwości wykazało, że para była pijana. Oboje mieli blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz za postępowanie niezgodne z prawem sprawcy odpowiedzą przed sądem. 

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę