Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Blisko sto tysięcy w Venedzie

Główne zdjęcie
Galeria Veneda w sobotę 9 marca podczas koncertu Juli.

Od czwartkowego otwarcia do zamknięcia galerii w niedzielę Venedę odwiedziło ponad 94 tysiące klientów – podaje Paweł Słupski z Echo Investment. - Rekordowa frekwencja była w sobotę. Wówczas do naszej Galerii zawitało 28 tysięcy klientów.

Przypomnijmy w czwartek, gdy Venedę otwarto do sklepu, w ciągu sześciu godzin  przyszło 23 tysiące osób. W piątek było podobnie. W sobotę galeria niemalże pękała w szwach. Problemem było już samo zaparkowanie na podziemnym parkingu, czy w okolicy. 
- Sobota, to tradycyjny dzień handlowy. Mieszkańcy w całej Polsce, tego dnia robią największe zakupy – mówi Słupski. 
W niedzielę w nowej galerii był już mniej klientów. 
- Niemniej jesteśmy bardzo zadowoleni z weekendowego wyniku – mówi przedstawiciel Echo Investment. - Blisko sto tysięcy klientów w niespełna cztery dni to bardzo dobry wynik – dodaje Słupski, zwracając uwagę, że niedziela była bardzo zimna, i zalewne wielu łomżan, ze względu na powrót zimy, zrezygnowało ze spaceru, którego celem mogłaby być Galeria Veneda.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę