Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

„Veneda” wzięta szturmem, ale bez strat

Główne zdjęcie
... tuż przed otwarciem Galerii Veneda

Galeria Veneda była wczoraj odwiedzana przez klientów 23 tysiące razy – podaje Paweł Słupski z Echo Investment. - To bardzo dobry wynik, zważywszy że, tyle osób odwiedziło galerę w ciągu sześciu godzin od 15.00 do 21.00. Paweł Słupski podkreśla, że w pierwszym dniu działania galerii wszystko odbywało się wręcz książkowo. Nie zanotowano żadnych incydentów ani kradzieży. Informacje te potwierdza także policja. Jedynym zgłoszeniem jakie odebrał dyżurny KMP było wezwanie od taksówkarza, który zgłosił problem z przejazdem ul. Zawadzką przy Galerii Veneda.

- Liczymy, że wczorajszy wynik uda nam się poprawić dziś, ale rekordu spodziewamy się w weekend – mówi Paweł Słupski dodając, że przez ten cały czas klienci galerii mogą liczyć nie tylko na zakupy w kilkudziesięciu sklepach i oferowane przez nie promocje, ale także na atrakcje organizowane przez Echo Investment. Dziś w Venedzie ma być Konjo i Skiba, a jutro koncert Juli z zespołem, z którym walczyła w telewizyjnej „Bitwie na głosy”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę