Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Parking przy ulicy Giełczyńskiej dla wszystkich

Znajdujący się pomiędzy dawnym hotelem Metropol i Muzeum Północno – Mazowieckim parking będzie ponownie otwarty. Władze miasta porozumiały się z prywatnym właścicielem tego terenu w sprawie jego dzierżawy. Za dzierżawę terenu o pow. ok. 1000m2 miasto będzie płaciło mu 5 tys. zł rocznie. Umowa obowiązuje do końca 2014 roku.

Parking ten będzie ogólnodostępny i bezpłatny, na istniejącej nawierzchni. Powinien zostać otwarty jeszcze w marcu, po uporządkowaniu tego terenu przez MPGKiM. Łukasz Czech z ratusza podaje, że będzie mogło tu zaparkować nawet 40 samochodów. 
- Po jego otwarciu w obrębie Starówki będzie 520 miejsc postojowych, w tym 300 nieobjętych strefą płatnego parkowania – podaje Czech informując jednocześnie, że około 10 miejsc postojowych ubędzie tu w kwietniu, po odwróceniu kierunku ruchu na ul. Dwornej.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę