Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Ciężarowe volvo uderzyło w słup

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Kierujący samochodem ciężarowym wjechał kołem w dziurę w jezdni, która była wypełniona lodem i w wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik gdzie uderzył w słup trakcji elektrycznej, który przełamał się u podstawy. Na szczęście zarówno na jezdni jak i na chodniku w tym czasie nie było ani innych samochodów ani przechodniów.

Do zdarzenia doszło dziś o 6.00 rano w Ciechanowcu. 51-letni mężczyzna jechał ciężarowym volvo z naczepą ulicą Czyżewską w kierunku centrum miasta, gdy w pewnym momencie najechał kołem ciągnika na  dziurę w jezdni, która była wypełniona lodem.  Dalej - jak relacjonują policjanci - wydarzenia przebiegłaby błyskawicznie. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na chodnik gdzie uderzył w słup trakcji elektrycznej. W wyniku uderzenia przełamany słup przewrócił się na chodnik. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę