Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Tenisistki stołowe Łomży bez Wałkuskich

Główne zdjęcie
Wanda i Tadeusz Wałkuscy Fot. z 21.03.2006r

Duże zmiany czekają grający w Ekstraklasie tenisa stołowego AZS PWSIP Wałkuscy Łomża. Po 14 latach działalności ze sponsorowania klubu wycofali się bowiem Wanda i Tadeusz Wałkuscy. Po decyzji państwa Wałkuskich, którzy poza oświadczeniem z podziękowaniami i życzeniami dalszych sukcesów, nie podali jej powodów, zarząd AZS-u w przyszły poniedziałek spotka się na nadzwyczajnym posiedzeniu, na którym dyskutowana ma być przyszłość ekstraklasowego zespołu.

Oto oświadczenie dotychczasowego głównego sponsora AZS-u  - Wandy i Tadeusza Wałkuskich.
„Po 14 latach współtworzenia i sponsorowania Drużyny Tenisa Stołowego kobiet Oświadczamy, że po uregulowaniu zobowiązań finansowych za sezon 2012/2013 wobec Klubu AZS PWSIP „Wałkuscy” Łomża – rezygnujemy z jego sponsorowania.
Chcemy w związku z tym podziękować wszystkim, którzy przez lata w różny sposób i w różnych formach wspierali współtworzony przez nas zespół, co pozwoliło, że Tenis Stołowy kobiet w Łomży wspiął się na najwyższy poziom – awansował i gra drugi sezon w Ekstraklasie.
Dziękujemy instytucjom samorządowym, Władzom Uczelni, Dyrektorom Szkół: LO nr II, PG Nr 8, SP 9, P. Wójtowi Gm. Piątnica, Browarom Regionalnym w Łomży, Drukarni Kamil Borkowski – dziękujemy wszystkim, których nie wymieniliśmy tu z nazwy. Dziękujemy trenerowi, zawodniczkom, które rosły razem z sukcesami drużyny, mediom i prasie, śledzącym z nami rozgrywane mecze i informujących o rezultatach na łamach swoich wydawnictw i portali.
Dziękujemy sympatykom i kibicom tenisa, którzy byli z nami przez te wszystkie lata i wspierali Zespół w chwilach trudnych, cieszyli się z nami z każdego zwycięstwa, gratulowali każdego awansu.
Trenerowi i zawodniczkom życzymy, aby awans do Ekstraklasy nie był tylko „na chwilę”, aby w każdym sezonie zdobywali wyższe lokaty. Gratulując II miejsca w Pucharze Polski życzymy, by następnym osiągnięciem był Puchar Polski, by „Pingpongowa Promocja Łomży” trwała wiele lat.”

is


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę