Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Far Textil po raz drugi

W hotelu „Baranowski” w Piątnicy odbywa się II edycja targów Far Texitl. Spotakali się tu przedstawiciele ponad 50 firm meblarskich z całej Polski oraz dostawcy tkanin wprost z Turcji. Targi zorganizowała łomżyńska firma Fargotex – jeden z większych hurtowników materiałów obiciowych do mebli w kraju.

Impreza składa się z trzech części. Po pierwsze producenci mebli na miejscu mogą na zapoznać się z najnowszą kolekcją tkanin oferowaną przez Fargotex Sp. z o.o. i współpracujące z nią firmy z Turcji.

Po drugie zorganizowano dla nich kilka wykładów tematycznych związanych działalnością meblarską. Prelegenci będą mówić m.in. o zastosowaniu techniki laserowej przy pozycjonowaniu i rozkroju tkanin, dowiedzą się także w jaki sposób rozwiązać problem wiercenia elementów stelaży przy dużych zmianach asortymentu.

Trzeci i ostatnia to część rozrywkowa. Wieczorem w „Baranowskim” wystąpi m.in.: znany iluzjonista Arsene Lupin, kabaret „Widelec”, a gwiazdą wieczoru ma być zespół „Kombii”.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę