Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Konkurs "NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY"

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi ogłaszamy Konkurs na NAJPIĘKNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY. Celem Konkursu jest rozwijanie wyobraźni plastycznej, poczucia piękna i estetyki, kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, pobudzanie aktywności twórczej dzieci i Rodziców, popularyzacja sztuki ludowej. Regulamin konkursu: 1.Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych i ich Rodziców. 2.Technika i format pracy dowolny 3.Prace przynosimy do przedszkola do nauczycielek z grup do dnia 20.03.2013 r.. 4.Oceny prac dokona komisja powołana przez Dyrektora przedszkola. 5.Oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość i oryginalność wykonania prac. 6.Autorzy trzech najciekawszych prac otrzymają nagrody, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy. 7.Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej dnia 25.03.2013r.

Agata Komorowska
wt, 05 marca 2013 16:30
Data ostatniej edycji: śr, 20 marca 2013 22:17:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę