Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Kolejne narkotyki w mieście

Policjanci, którzy mieli doprowadzić na przesłuchania do prokuratury 22-latka zastali go w domu palącego marihuanę. Po przeszukaniu mieszkania mieszkańca Łomży znaleźli jeszcze 13 plastikowych torebek strunowych z zawartością suszu roślinnego. Badani potwierdziły, że to też była marihuana.

- Okazało się, że łącznie było to ponad 9 gramów marihuany – mówi podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży. - Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany w policyjnym areszcie. 

Młody mieszkaniec Łomży dziś ma zostać doprowadzony do prokuratury. Za nielegalne posiadanie narkotyków grozi nawet do 3 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę