Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Zaczadzenie w Łomży

Zatrucie tlenkiem węgla było najprawdopodobniej przyczyną śmierci 80-letniej mieszkanki bloku przy ul. Spokojnej w Łomży. Do szpitala w stanie ciężkim trafiły także dwie 14-latki, które razem z nią były w mieszkaniu. Jak podają strażacy do tragedii doszło prawdopodobnie na skutek nieprawidłowo działającego pieca kaflowego i instalacji wentylacyjnej doszło do zatrucia tlenkiem węgla osób przebywających w mieszkaniu.

Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę. Strażacy, którzy do mieszkania przy ul. Spokojnej przyjechali dopiero po policji i ekipie pogotowia ratunkowego podają, że przeprowadzili pomiar składu powietrza na obecność tlenku węgla w pomieszczeniach lokalu oraz innych mieszkaniach budynku wielorodzinnego i urządzenie nie wykazało obecności CO. Miejsce zdarzenia przekazano córce denatki, z zakazem użytkowania pieca.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę