Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Paweł Grygo wygrał na „20- lecie biegania”

Po raz pierwszy w kompleksie leśnym Giełczyn rozegrano zawody biegowe Grand Prix województwa podlaskiego w biegu na dystansie 10 km. W zimowych warunkach bieg ukończyło prawie 50. zawodników. Od startu ton rywalizacji nadawali zawodnik z Ostrołęki oraz pięciu zawodników z KS Łomżanie. „Nasi” biegacze w czerwonych koszulkach chcieli pokazać klasę w terenie gdzie przeprowadzają większość treningów. I udało się. Zawody wygrał Paweł Grygo (KS Łomżanie), który na 1500 metrów przed metą „urwał się” od Damianowi Świerdzewskiemu z Ostrołęki i na mecie miał nad nim 80-metrową przewagę. Tuż za nimi linię mety przybiegli Andrzej Godlewski (trzeci) i Adam Szydlik (czwarty) – obaj KS Łomżanie).

Wśród kobiet  pierwsze i drugie miejsce zajęły łomżanki Sylwia Cymek i Magdalena Sekścińska jako trzecia linię mety minęła Dorota Mikucka (Mieczki). Nagrodzeni zostali również zawodnik z najdalszego zakątka Polski który  przyjechał aż z Tomaszowa Mazowieckiego, najstarszy zawodnik Józef Tyborowski (Łomża) który ma 68 lat  uplasował się w środku stawki. Specjalną nagrodą uhonorowano także ostatniego zawodnika  - tego nie ma w żadnym biegu w Polsce, bo organizatorzy biegu chcą zachęcić do biegania wszystkich.

Po biegu  zawodnicy mogli odpocząć i spróbować domowych wypieków a każdy zawodnik który ukończył bieg otrzymał pamiątkowy medal  z okazji jubileuszu „20- lecie biegania Pawła Grygo”
Paweł okazał się niezbyt gościnny i wygrał bieg chodź na trasie było bardzo ciężko.
- Obecnie mało biegam mam problem ze ścięgnem Achillesa – mówił Paweł Grygo chwilę po zakończeniu biegu. - Silna motywacja i wola zwycięstwa  w I biegu w Giełczynie pozwoliła mi zapomnieć o bólu nogi i rywalizować z szybkimi zawodnikami z regionu.
Na jubileuszowy bieg przyjechali zawodnicy z: Zambrowa, Białegostoku, Ostrołęki, Szczuczyna, Warszawy, Łosic, Tomaszowa Mazowieckiego, Grajewa, Łomży oraz zawodniczki z Giełczyna.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę