Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wizyta starszaków w PWSIiP

26 lutego starszaki z naszego przedszkola uczestniczyły w kolejnym wykładzie z cyklu „Akademia Przedszkolaka” w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości.

Tematem wykładu była praca pielęgniarki. Przedszkolaki miały możliwość jej bliższego poznania. Mogły zmierzyć ciśnienie, zmierzyć się, zważyć. Niejeden przedszkolak z zaciekawieniem przyglądał się zmianie opatrunku, pozwalając jednocześnie zabandażować sobie głowę, czy palec. Zajęcia, w których dzieci nie są tylko biernymi obserwatorami, ale mogą aktywnie uczestniczyć są dla nich niezwykle atrakcyjne. Starszaki z niecierpliwością czekają już na następne zaproszenie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 03 marca 2013 13:44
Data ostatniej edycji: pt, 15 marca 2013 22:49:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę