Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

To jest prywata! O prezydenckim zięciu w miejskiej spółce pisać i mówić nie wolno...

Główne zdjęcie
Andrzej Kiełczewski, prezes samorządowej spółki Park Przemysłowy Łomża

Andrzej Kiełczewski, prezes nowej miejskiej spółki Park Przemysłowy Łomża, nie chce ujawnić jaką funkcję w tej spółce pełni zięć i były już doradca prezydenta Łomży. - W związku z pytaniem Pana informuję, iż udzielenie tej informacji nie stanowi informacji publicznej, ponieważ Pan Maciej W(...) nie pełni żadnych funkcji w świetle przepisów o dostępie do informacji publicznych – odpisał wczoraj na wysłane mu dwa tygodnie temu pytania. Także wczoraj do redakcji dotarł list od prezydenckiego zięcia, w którym pisze, że przestał „być osobą publiczną”, i grozi, że będzie pozywał za kolejne publikacje na jego temat.

Oto treść listu jaki otrzymaliśmy od Macieja W(...).
W odpowiedzi na szereg dotychczasowych publikacji oraz artykuł „Zięć nie doradza już prezydentowi, ale jest w nowej miejskiej spółce”, opublikowany w Gazecie Bezcennej nr 496 i na 4lomza.pl - Regionalny Portal, wzywam do zaprzestania działań mających na celu szkalowanie, pozbawienie wiarygodności i zaufania do mojej osoby . Z dniem l lutego bieżącego roku przestałem pełnić funkcję doradcy prezydenta i być osobą publiczną, w związku z tym, nie zachodzi jakiekolwiek powiązanie mojej osoby z działalnością publiczną i wszelkie kolejne artykuły na temat mojej osoby będę uznawał za ingerencję w strefę życia prywatnego. Przestrzegam przed eksploatowaniem mojego wizerunku i naruszaniem prawa do prywatności. Dalsze tego typu publikacje wymuszą moje działanie związane z ochroną dóbr osobistych, skutkujące dochodzeniem na drodze sądowej zadość uczynienia za szereg przykrości, uszczerbku na zdrowiu psychicznym, będących wynikiem artykułów prasowych publikowanych w Gazecie Bezcennej i na portalu 4lomza.pl.

Przypomnijmy prezydenckiego zięcia i byłego już etatowego doradcę prezydenta, który etat w łomżyńskim ratuszu dostał tuż po wygraniu wyborów przez  Mieczysława Czerniawskiego, znaleźliśmy w tymczasowej siedzibie nowej miejskiej spółki Park Przemysłowy Łomża. Zarówno on sam jak i prezes samorządowej spółki nie odpowiadają na pytania czy zięć prezydenta po rezygnacji z funkcji doradcy znalazł zatrudnienie w tej spółce i kim tam jest. Wcześniej to właśnie prezydencki zięć, i ówcześnie jeszcze etatowy doradca prezydenta, ubiegał się o stanowisko prezesa tej nowej miejskiej spółki, ale po serii naszych publikacji, zrezygnował z jej objęcia. Zgodnie z współopracowanym przez niego biznes planem PPŁ spółka już na samym początku swoje działalności – mając jedynie prezesa i specjalistę ds. administracyjnych - miała kupić dla nich samochód. Zgodnie z zapisami budżetu miasta na ten rok jeszcze w ubiegłym roku – na Park Przemysłowy Łomża z kasy miasta mieliśmy wydać ponad 500 000 złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę