Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prezes Kulesza powrócił

Główne zdjęcie
Jarosław Kulesza prezes ŁKS 1926 Łomża

Jarosław Kulesza, właściciel firmy Agro-Rolnik ze Śniadowa i przewodniczący Rady Powiatu Łomżyńskiego zgodził się ponownie objąć funkcję prezesa Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 Łomża. - Jarosław Kulesza zgodził się pozostać na dalszą kadencję choć zaznaczył, że daje sobie minimum pół roku, czyli do zakończenia obecnych rozgrywek – czytamy w relacji na oficjalnej stronie klubu. Wczoraj, na drugiej części Walnego Zebrania Członków klubu wybrano nowy zarząd na kolejną dwuletnią kadencję. Wcześniej prezydent znacząco obniżył stawki opłat za najem boisk na miejskim stadionie zarówno na mecze mistrzowskie jak i treningi drużyn ŁKS-u.

"Prezes Jarosław Kulesza, którego nazwisko jako pierwsze padło w propozycjach do władz stowarzyszenia, zanim odpowiedział czy się zgadza, wygłosił krótką przemowę, mającą na celu min. podziękowanie Prezydentowi, oraz Dyrektorowi MOSiR Łomża za przychylne podejście do Klubu ws. nowych stawek za najem obiektów - czytamy w reklacji na www.lks.lomza.pl. - Jarosłwa Kulesza podobnie jak wcześniej Jerzy Kierażyński apelował o zakup karnetów i robienie dobrej otoczki wokół Naszego Klubu, aby zainteresowanie meczami pierwszej drużyny rosło jeszcze bardziej, niż ma to miejsce w chwili obecnej. Prezes miał też słowo do naszych zawodników, którzy akurat mieli trening na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Zjazd, aby nie szukali szczęścia w innych Klubach, nie rzadko występujących w II lidze, tylko skupili się na grze w biało-czerwonych barwach z herbem ŁKS-u na piersi i tutaj - w swoim mieście powalczyli o wyższe cele nie wyjeżdżając z własnego Miasta. Po tej krótkiej, ale mającej konkretne przesłanie przemowie, Jarosław Kulesza zgodził się pozostać na dalszą kadencję w Zarządzie Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926, choć zaznaczył, że daje sobie minimum pół roku, czyli do zakończenia obecnych rozgrywek. Pan Kulesza stwierdził, że ten czas pokaże nam - Zarządowi Klubu, zawodnikom, Władzom Miasta, potencjalnym Sponsorom oraz po prostu mieszkańcom Łomży, gdzie jesteśmy i gdzie chcemy być w przyszłości."

Nowy zarząd ŁKS 1926 Łomża stanowią:
Jarosław Kulesza - Prezes
Jerzy Kierażyński - Wice-Prezes
Paweł Petkowski - Wice Prezes
Rafał Panuś - Skarbnik
Kazimierz Żochowski - Sekretarz
Kazimierz Zaborszczyk - Członek Zarządu
Łukasz Uściłowski - Członek Zarządu


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę