Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Tesco Extra w Łomży będzie całodobowe

- Hipermarket Tesco Extra w Galerii Veneda będzie czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – podał Jakub Jaremko z biura prasowego Tesco Polska. - W nowym sklepie Tesco zatrudniło 125 mieszkańców Łomży i okolic. Już teraz pracują oni w sklepie, przygotowując go na wielkie otwarcie dla klientów.

Na półkach pierwszego w mieście hipermarketu ma znaleźć się ponad 30 000 produktów. Będą także regionalne i lokalne wyroby.
-  W sklepie znajdziemy m.in. wyroby cukiernicze i smaczne pieczywo z łomżyńskiej piekarni „Okruszek”, nabiał z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej „Piątnica” oraz wędliny z Zakładu Przetwórstwa Mięsnego „Zagłoba” - wymienia Jakub Jaremko z  Tesco Polska.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę