Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zlikwidowana duża uprawa konopi

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Plantację konopi indyjskich odnaleźli policjanci z Kolna. Znaleziono 64 duże rośliny oraz całą linie do ich hodowli, tj. lampy, wentylatory, nawozy sztuczne, sterowniki elektryczne. Z szacunków policji wynika, że z plantacji można było uzyskać około 4 kg gotowego środka odurzającego o czarnorynkowej wartości około 160 tysięcy złotych.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Policjanci zatrzymali także 50-latka trudniącego się nielegalną hodowlą marihuany. Mężczyzna  przyznał się, że jest właścicielem narkotykowej plantacji. 
Za popełnienie tego typu przestępstw ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę