Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Łączy ich pasja...

Główne zdjęcie
fot. wedkarskabrac.pl

Coraz więcej osób przychodzi na warsztaty wędkarskie zorganizowane przez Portal Wędkarska Brać. W ostatnich poświęconych tajnikom budowy przynęt wędkarskich – woblerów - jedna z udostępnionych na spotkanie sal PWSIiP w Łomży wypełniła się do ostatniego miejsca. - Frekwencja mnie trochę zaskoczyła, pierwszy raz występowałem przy wypełnionej po brzegi sali – mówi Jakub Podleśny, który opowiadał o swoich woblerach, które wykonuje specjalnie na jazie.

fot. wedkarskabrac.pl
fot. wedkarskabrac.pl
fot. wedkarskabrac.pl
fot. wedkarskabrac.pl
fot. wedkarskabrac.pl
fot. wedkarskabrac.pl

- To było bardzo ciekawe spotkanie. Nie wiedziałem, że w Łomży jest tylu uzdolnionych wędkarzy, którzy potrafią budować swoje własne przynęty – oceniał po wykładach Jakub Podleśny.
Kilkugodzinne spotkanie wypełnił także wykład Józefa Domaszewskiego, jednego z wybitniejszych łomżyńskich konstruktorów przynęt, który wprowadził uczestników w świat lurebuilding.
- Bardzo bogate wystąpienie uwieńczyło wykonanie przez pana Józefa woblera od A do Z na oczach obecnych uczestników – relacjonują organizatorzy wędkarskiego spotkania.
O swoich woblerach opowiadał również Krzysztof Barczewski. Jego porady dotyczyły jednak przede wszystkim przygotowania warsztatu, zorganizowania podstawowych narzędzi oraz własnych usprawnień do wyrobu własnych własnych przynęt. 
- Ciekawostką była maszyna do obróbki korpusów, którą Krzysztof wykonał z silnika od pralki. Pozwala na wykonanie korpusu woblera w pół minuty, co zostało udowodnione podczas prezentacji – podają organizatorzy. 

Redakcja Portalu Wędkarska Brać podkreśla, że wśród przybyłych gości były osoby, które zaprezentowały własnoręcznie wykonane przynęty „co niewątpliwe nas wszystkich zaskoczyło. Gratulujemy.”

więcej: Wędkarska Brać

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę