Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Narkotyki z krzaczka

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Roślinę konopi indyjskich oraz około czterech gramów marihuany znaleźli policjanci w jednym w domów w Łomży. Krzaczek i listki należały do 22-latka. Młodemu mężczyźnie za nielegalne posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Wczoraj, około godziny 14:30 policjanci z wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży sprawdzili jeden z domów w mieście, bo z ich ustaleń wynikało, że przebywający tam 22-latek może posiadać w domu narkotyki. Policjanci się nie mylili. W przeszukiwanych pomieszczeniach znaleziono zarówno liście marihuany oraz całą roślinę konopi rosnącą w specjalnie przygotowanej szafce. 
- Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu – podała policja.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę