Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Szybki warszawiak. Pędził o ponad 100km/h za szybko

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

33-letni mieszkaniec Warszawy wjeżdżał do Konarzyc z prędkością ponad 170 km/h. Nie zdawał sobie sprawy, że taka jazda jest bardzo niebezpieczna i że za nim mknie policyjny nieoznakowany radiowóz z radarem i videorejestratorem. Policjanci przerwali ten niebezpieczny rajd. Za przekroczenie prędkości „tylko” o 51 km/h taryfikator mandatów przewiduje grzywnę w wysokości od 400 do 500 zł i10 punktów karnych, ale kierowca volvo odmówił ich przyjęcia dlatego sprawa trafi do sądu.

 

Pirat w volvo mknął w ostatni czwartek tuż po godzinie 13:00 drogą wojewódzka nr 677 Ostrów Mazowiecka – Łomża. Został zatrzymany w Konarzycach, po zlekceważeniu znaku nakazującego ograniczenie prędkości do 70 km/h. Mężczyzna rozpędził volvo wówczas do ponad 170 km/h. 

Policyjne taśmy


Policjanci przypominają, że nadmierna lub niedostosowana do warunków drogowych prędkość to wciąż najczęstsza przyczyna wypadków. Wraz z rosnącą prędkością zdecydowanie wydłuża się droga hamowania i tragiczniejsze bywają skutki ewentualnych wypadków. Znaki drogowe nakazujące ograniczenie prędkości wskazują, że na takich odcinkach występują różne niebezpieczeństwa i wskazana jest tam szczególna uwaga kierowców. Tym większa, im większe ograniczenia nakazują ustawione tam znaki.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę