Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Zorganizowana pomoc

Dzięki wyciu psa, czujności sąsiadki i akcji trzech służb mieszkająca samotnie 79-latka z Łomży może dalej cieszyć się życiem. Jej sąsiadka zaniepokojona brakiem możliwości nawiązania z nią kontaktu wezwała policję. Na miejsce przyjechała też straż pożarna i kareta pogotowia ratunkowego, a po wyważeniu drzwi wejściowych, okazało się, że 79-latka leży nieprzytomna na łóżku.

Nietypowe zdarzenia wydarzyło się w piątek tuż po południu. 61-letnia kobieta zadzwoniła na policję informując, że nie może nawiązać kontaktu z mieszkającą samotnie starszą sąsiadką. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce potwierdzili, że drzwi do mieszkania starszej kobiety są, a z wewnątrz słychać jedynie wycie psa. Nikt też nie odpowiadał na pukanie. W obawie, że kobiecie może zagrażać niebezpieczeństwo wezwano strażaków, aby wyważyć drzwi i dostać się do wnętrza mieszkania. Wezwano także karateka pogotowia i jak się okazało także jej pomoc była tu niezbędna. 79-latka leżała bowiem nieprzytomna na łóżku. Natychmiast udzielono jej pierwszej pomocy, po czym trafiła do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę