Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Tytoniowa dziupla pod Nowogrodem

W Dębnikach koło Nowogrodu policjanci razem z funkcjonariuszami Służby Celnej zatrzymali do kontroli renault scenic. Autem kierował 29-letni mieszkaniec Łomży. Z ustaleń mundurowych wynikało, że w tym samochodzie najprawdopodobniej mogą być przewożone nielegalne wyroby tytoniowe. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się uzasadnione. W trakcie kontroli pojazdu współdziałający funkcjonariusze odnaleźli blisko 950 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Dalsze ustalenia wskazywały również, że zatrzymany mężczyzna do przechowywania kontrabandy wykorzystuje jeden z budynków w tej miejscowości.

Właśnie w nim w wyniku przeszukania mundurowi odnaleźli przeszło 4100 kolejnych paczek nielegalnych papierosów. W sumie czarnorynkowa wartość zabezpieczonego towaru oszacowana została na kwotę około 40 tysięcy złotych, zaś wartość uszczupleń na jakie naraził Skarb Państwa swoim działaniem 29-latek wstępnie wyliczono na kwotę blisko 90 tysięcy złotych. Podejrzany o  posiadanie nielegalnych papierosów mężczyzna usłyszał już zarzuty i odpowie za to przed sądem. Teraz prowadzący w tej sprawie postępowanie funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz ustalają skąd pochodziły nielegalne wyroby tytoniowe i kto miał być ich finalnym odbiorcą.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę