Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Hipolitowo Pogrzeb dzieci zabitych prawdopodobnie przez matkę

Czwórka dzieci, o których zabicie podejrzana jest Beata Z. z Hipolitowa, została w czwartek (21.02) pochowana. W skromnym pogrzebie na cmentarzu w Porytem koło Stawisk brała udział tylko rodzina. Nie było tam jednak Beaty Z. Według śledczych dzieci zostały zabite zaraz po urodzeniu.

Aby pogrzeb się odbył, konieczna była zgoda prokuratury. "Pozwolenie udzieliliśmy córce podejrzanej Beaty Z. Matka dzieci również mogła brać udział w ceremonii. Mogłaby otrzymać przepustkę, gdyby o taką wystąpiła. Wniosek jednak nie wpłynął, dlatego nie było podstaw, żeby za podejrzaną podejmować decyzję" - powiedział Polskiemu Radiu Białystok szef pionu śledczego Prokuratury Okręgowej w Łomży Janusz Sobieski.

Beata Z. jest podejrzana o zabicie piątki swoich dzieci. Kobieta przebywa w areszcie tymczasowym. Zgodnie z decyzją sądu pozostanie w nim do 27 kwietnia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę