Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Veneda coraz bogatsza

Główne zdjęcie
Galeria Veneda

Galerii Veneda, pierwsze w Łomży centrum handlowe z hipermarketem, które ma być otwarte już za dwa tygodnie, ma coraz więcej najemców. Jak podał Wojciech Gepner z Echo Investment obiekt jest już wynajęty w ponad 96 procentach. W tej chwili trwają ostatnie prace wykończeniowe, a najemcy urządzają sklepy i lokale usługowe.

Galeria Veneda u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego ma 40 tys. mkw. całkowitej powierzchni z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Teraz budująca ją kielecka spółka poinformowała o podpisaniu umów z kolejnymi sześcioma sklepami, których oferta wzbogaci Galerię.  To Camaieu, Marylin, Italian Fashion, The Way of Beauty, Ray Obuwie i jubiler Grapi. 

Galeria Veneda zostanie otwarta 7 marca br. o godz. 15. Z tej okazji większość sklepów i punktów usługowych przygotuje specjalne rabaty i atrakcyjne promocje dla pierwszych klientów.
Zakupy będzie można zrobić w hipermarkecie Tesco Extra i zupełnie nowych na łomżyńskim rynku sklepach takich takich marek jak m.in. RTV Euro AGD, Reserved, Deichmann, Apart. W Venedzie będzie restauracja KFC.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę