Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Pijany za kierownicą łotewskiej ciężarówki

Kierowcy ciężarówek jeżdżący jak piraci to dość częsty widok na biegnącej przez Łomżę krajowej „61”. Droga prowadzi z Warszawy do przejść granicznych z Litwą i dalej do pozostałych państw nadbałtyckich. Niestety czasami okazuje się, że za kierownicą jadącego środkiem drogi tira siedzi pijany człowiek. Za zwyczaj o tym dowiadujemy się po tragicznym wypadku. Tym razem udało się tego uniknąć. Wczoraj pijanego kierowcę tira ujawnili podczas rutynowej kontroli na „61” inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białymstoku.

Na krajowej 61 w miejscowości Świdry patrol ITD zatrzymał  do kontroli ciężarówkę należącą do przewoźnika łotewskiego. Jak relacjonuje ITD kierującego pojazdem poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wskazania urządzenia „alcoblow” świadczyły o spożywaniu alkoholu przez kierowcę. Na miejsce został wezwany patrol Policji. Kolejne badanie dokonane przez funkcjonariuszy potwierdziło stan nietrzeźwości. W czasie pomiaru stwierdzono 0,33 mg/l co stanowi około 0,7 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę