Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kilkadziesiąt tysięcy złotych długu do odzyskania przez MOSiR

Łomżyński MOSiR walczy z firmami, które nie płacą czynszów za wynajmowane lokale. Zaległości w płatnościach sięgają ponad 80 tysięcy złotych. Największe problemy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma z odzyskaniem pieniędzy od firmy, która miała restaurację na terenie pływalni nr 2. Firma, która ją prowadziła przestała płacić po dwóch miesiącach. "Była jedynym oferentem, kiedy ogłosiliśmy przetarg i praktycznie sama wyznaczyła sobie czynsz na poziomie prawie 15 tysięcy złotych miesięcznie. I później nie była go w stanie płacić - mówi główny księgowy łomżyńskiego MOSiRu, Marian Czarkowski. W sumie firma winna jest MOSiRowi prawie 65 tysięcy złotych. Dlatego Ośrodek o pieniądze walczy od kilku miesięcy w sądzie. Ale to nie jedyny dłużnik MOSiRu.

Z czynszem zalegają też firmy, które wstawiły na pływalnie automaty z napojami. Zaległości w tym przypadku są mniejsze, każda ze spółek jest winna MOSiRowi po około tysiąc złotych. Jedna sprawa jest w sądzie, drugą zajmuje się już
komornik - dodaje Marian Czarkowski. Dłużnikiem MOSiRu jest też Łomżyński Klub Sportowy. Ale w tym przypadku sprawa najprawdopodobniej nie trafi do sądu, a rozmowy na temat spłaty należności będą wznowione po wybraniu nowego zarządu klubu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę