Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Pada śnieg i padać będzie

Padający od wczorajszego wieczoru śnieg sprawił że na drogach regionu i ulicach Łomży ponownie pogorszyły się warunki jazdy. Wszędzie leży śnieg lub rozjeżdżone błoto pośniegowe i jest ślisko. Nad ranem w Olszynach bus wypadł z drogi i zjechał do rowu. Na szczęści nikomu nic się nie stało. Tymczasem synoptycy podają, że śnieg pada i padać będzie. Tylko dziś prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej w województwie podlaskim wynosi od 3 cm do 6 cm.

Śnieg ma padać także w nocy, jutro, kolejnej nocy i prawdopodobnie jeszcze w czwaartek. Do tego dzisiejszej nocy wzmóc ma się wiatr północny i północno-wschodni, który powodować będzie lokalne zawieje i zamiecie śnieżne.  
Dziś w ciągu dnia temperatura maksymalna od -2°C do 0°C, w nocy  minimalna od -4°C do -2°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę