Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Znowu przysypie nas śniegiem

Od 15 do 20 cm śniegu może spaść w regionie w ciągu doby. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przed intensywnymi opadami śniegu, które wieczorem od północy zaczną nadciągać nad województwo podlaskie.

Wydane przez dyżurnego synoptyka Tomasza Siemieniuka ostrzeżenie ważne jest od godz. 20:00 dziś (18.02.2013) do jutra do godz. 20:00. Przewiduje się, że w tym czasie wystąpią opady śniegu o natężeniu umiarkowanym, przemieszczające się z północy na południe województwa, powodujące przyrost pokrywy śnieżnej od 15 do 20 cm. 
W nocy wiatr południowo-zachodni zacznie wzmagać się do umiarkowanego, miejscami porywistego, powodującego lokalne zawieje i zamiecie śnieżne.
Prawdopodobieństwo wystąpienia opisanego wyżej zjawiska synoptyk określa na 80%.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę