Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Jak przebiegły łomżyniak oszukiwał łomżyniankę

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

24-letni mieszkaniec Łomży najpierw oszukał 28-letnią mieszkankę swego miasta i wyłudził od niej 350 zł, a następnie zachęcony okazanym mu zaufaniem i naiwnością – zaciągnął jeszcze na jej nazwisko pożyczki w siedmiu instytucjach finansowych. Jak to możliwe...?

- Proceder polegał na tym, że młody mężczyzna powołał się na znajomość z pewnym adwokatem i w jego imieniu zawarł umowę z tą kobietą w sprawie obsługi prawnej – wyjaśnia podinspektor Krzysztof Pilcicki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - W związku z rzekomą „obsługą prawną” pobrał od kobiety zaliczkę w kwocie 350 zł. Mając jej dane personalne, zaciągnął ponadto pożyczki w siedmiu instytucjach finansowych w sumie na 2 500 zł.
Oszukańczy proceder trwał od końca listopada do połowy grudnia. Teraz oszust został zatrzymany przez policję. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, za które grozi od pół roku do ośmiu lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę