Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Włamał się i okradł plebanię

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

31-latek włamał się do budynku plebanii w Czyżewie. Skradł metalowa kasetkę z zawartością około 3 tysięcy złotych oraz telefon komórkowy. Kilka godzin później został zatrzymany przez policję. Był kompletnie pijany - miał blisko 3 promile alkoholu organizmie.

O kradzieży w czyżewskiej plebanii policjanci zostali powiadomieni wczoraj około godziny 15.00. Złodziej za pomocą pilnika do metalu wybił szybę w oknie budynku, a następnie wszedł do środka i ukradł kasetkę z pieniędzmi oraz telefon komórkowy. Już kilka godzin po zgłoszeniu policjanci ustalili i zatrzymali złodzieja. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Czyżewa. W chwili zatrzymania  był kompletnie pijany, badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 3 promile. W trakcie przeszukania jego domu funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli część skradzionej gotówki oraz telefon. Sprawca włamania trafił do policyjnego aresztu, gdy tylko wytrzeźwieje usłyszy zarzuty dotyczące popełnienia tego przestępstwa. Grozi mu kara nawet do  10 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę