Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Złodziej z nosem

37-latek zamiast robić zakupy kradł perfumy. Złapał go na gorącym uczynku pracownik ochrony jednego z łomżyńskich sklepów i przekazał policji. Złodziej przy sobie miał perfum znanych marek o łącznej wartości około 500 zł. Okazało się, że to nie był jego pierwszy raz.

Wczoraj około godziny 15:30, dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży w jednym z miejskich sklepów chemicznych. Podejrzany 37-letni mężczyzna, został ujęty przez pracownika ochrony. W trakcie czynności służbowych, funkcjonariusze udowodnili mieszkańcowi Łomży również kradzież perfum, która miała miejsce w tym samym sklepie w ubiegły piątek. Mężczyzna przyznał się do opu zarzucanych mu czynów. W obu skokach łupem sprawcy padły różnego rodzaje perfum znanych marek o łącznej wartości około 650 złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę