Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Diamenty Forbesa

AGROCENTRUM z Kolna znalazło się na 117 miejscu - najwyżej z firm z regionu - na najnowszej liście Diamentów Forbesa. Firma jako jedyna „nasza” jest też w grupie największych firm osiągających powyżej 250 mln zł obrotu rocznie. W drugiej kategorii od 50 do 250 mln PLN jest FARGOTEX z Łomży – sklasyfikowany na 216 miejscu w rankingu Forbesa.

Na liście  Diamentów Forbes 2013 są jeszcze dwie łomżyńskie „firmy” i po jednej z Grajewa i Zambrowa. One klasyfikowane są wśród przedsiębiorstw małych o obrocie od 5 do 50 mln PLN.  
Na 649 miejscu jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mariola z Łomży. 
Na 728 miejscu Centrum Handlowo Usługowe MESP z Grajewa
Na 736 miejscu Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
Na 884 Przedsiębiorstwo Leśne Godlas Zambrów

Diamenty Forbesa wybiera wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet Polska. Na listę Diamentów trafiły firmy najszybciej zwiększające swoją wartość. A wartość firm w tym rankingu jest średnią ważoną wartości ich majątku i wartości dochodowej.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę