Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Mam 6 lat

Nasze przedszkole przystąpiło do II edycji konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat. Spośród trzech kategorii tematycznych przewidzianych w konkursie wybraliśmy skierowaną do Rad Rodziców przedszkola pt.: „Przyjaźnie z przedszkola do szkoły.” W ramach konkursu przy współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 4 oraz Szkołą Podstawową Nr 7 przygotowywany jest projekt pt.: „Z radością pójdę do szkoły”. Celem projektu jest zapewnienie dzieciom sześcioletnim przyjaznej adaptacji do edukacji szkolnej oraz korzyści płynących z wcześniejszego rozpoczęcia nauki.

Agata Komorowska
cz, 14 lutego 2013 15:37
Data ostatniej edycji: cz, 14 lutego 2013 15:43:12

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę