Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Kolega złodziej

Przyjaźń nie jest cenniejsza niż pieniądze - przynajmniej nie dla 31-latka z okolic Czyżewa, który okradł o trzy lata młodszego kolegę. Mężczyzna będąc z wizytą wykorzystał fakt, że został sam w pokoju i z metalowej puszki, która stała na półce regału ukradł 7500 koron norweskich.

Do zuchwałej kradzieży doszło na początku stycznia. Jak podają policjanci  31-latek był nie tylko sąsiadem, ale i częstym gościem w domu pokrzywdzonego w  gminie Czyżew. Zatrzymany  przyznał się do kradzieży pieniędzy. Zobowiązał się również, że zwróci całą skradzioną kwotę – ta w przeliczeniu na złotówki wynosi około 4,2 tys zł. 
Niestety ta deklaracja, ani powoływanie się na przyjaźń z pokrzywdzonym nie uchroni go od odpowiadania za kradzież przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę