Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Wędkarska rzecz o musze

Główne zdjęcie
Paweł „nizinny” Stypiński (fot. www.wedkarskabrac.pl)

- Mucha jest dla każdego, kto tylko chce rozpocząć z nią przygodę – mówi Paweł „nizinny” Stypiński, jeden z założycieli Portalu Wędkarska Brać oraz ceniony autor wielu tekstów muchowych, które ukazywały się w ogólnopolskiej i zagranicznej prasie wędkarskiej. To właśnie on poprowadził pierwsze w historii Łomży warsztaty wędkarskie pt. „Mucha dla każdego”. Uczestnicy mogli dowiedzieć się nie tylko co jest potrzebne do wykonania, ale także poznać tajniki „sztuki kręcenia” sztucznych przynęt.

fot. www.wedkarskabrac.pl
fot. www.wedkarskabrac.pl
fot. www.wedkarskabrac.pl
fot. www.wedkarskabrac.pl

Warsztaty muszkarskie portalu Wędkarska Brać odbyły się w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Uczestniczyło w nich kilkanaście osób, które miały okazję zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z techniką muchową. Porad udzielał uznany w tej dziedzinie ekspert Paweł „nizinny” Stypiński. 
„Bogata prezentacja dotyczyła min. sprzętu muchowego: wędzisk, kołowrotków, linek oraz technik i akcesoriów niezbędnych każdemu muszkarzowi” – relacjonują organizatorzy. - „Omówione zostały narzędzia i materiały potrzebne do wykonania sztucznych przynęt. Uczestnicy spotkania mieli okazję poznać tajniki „sztuki kręcenia”, zobaczyć bogatą kolekcję przynęt wykonanych przez autora.” 
Zajęcia dopełnił praktyczny pokazy wiązania sztucznych much, a niektórzy szczęśliwcy otrzymali wykonane w trakcie zajęć wybrane modele much.
- W trzygodzinnej prezentacji nie dało się przekazać wszystkiego co związane jest z tą bogatą techniką wędkarską. Mamy nadzieję, że w sposób ciekawy i merytoryczny udało się nam zaprezentować odrobinę świata muchy, który nie musi być elitarnym i drogim hobby – podkreślają organizatorzy zapowiadając kolejne zajęcia tego typu. 
W przyszłą niedzielę, 24 lutego Portal Wędkarska Brać zaprasza na zajęcia o woblerach.

zobacz więcej: Wędkarska Brać


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę