Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 grudnia 2021 napisz DONOS@

Napad przed stacją paliw

Główne zdjęcie
jeden z zatrzymanych napastników

Złamania kości łokcia, ran głowy, kolana oraz podudzia doznała 33-latek z gminy Piątnica. Mężczyznę napadło dwóch młodych którzy kopali go i uderzali kluczem do kół po całym ciele. Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek, a wczoraj policjanci zatrzymali napastników.

Sprawcami tego zdarzenia byli mężczyźni w wieku 21 oraz 24 lat. Wczoraj trafili do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę