Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Z inspektora na naczelnika

Anna Maria Kadłubowska (45 lat) dotychczasowa inspektor Wydział Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego została jego nowym naczelnikiem. Kadłubowska wygrała konkurs, jaki ogłosił prezydent Mieczysław Czerniawski, który w grudniu 2012 roku poprzedniego naczelnika wydziału Andrzeja Kiełczewskiego wskazał na prezesa nowej miejskiej spółki Park Przemysłowy Łomża.

W konkursie na zwolniony fotel naczelnika  Wydział Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych wystartowało troje kandydatów, ale tylko  Kadłubowska spełniała wymogi formalne. W ogłoszeniu o wyborze nowego naczelnika podpisanym przez prezydenta Mieczysława Czerniawskiego czytamy, że spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, ale także Uniwersytetu Warszawskiego gdzie zdobyła tytuł magistra  na kierunku zarządzanie i marketing w zakresie zarządzania potencjałem społecznym firmy. Ponadto ukończyła Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim, w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 
W łomżyńskim ratuszu pracuje od połowy 2009 roku.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę