Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczne skrzyżowanie

Jedna osoba została przewieziona karetką do szpitala po zderzeniu się dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu Alei Legionów i Sikorskiego. Jej obrażenia nie są poważne. Policja podaje, że przewieziono ją na badania. Dodajmy, że od rana na tym jednym z największych skrzyżowań w mieście nie działa sygnalizacja świetlna i kierowcy mają spore problemy z płynnym pokonaniem krzyżówki.

Do wypadku doszło około południa. Na skrzyżowaniu Legionów i Sikorskiego zderzyły się peugeot 306 i opel vectra. Pierwszy z samochodów jechał Aleją Legionów w kierunku dworca PKS, drugi ulicą Sikorskiego w kierunku ulicy Wojska Polskiego.
Po zderzeniu samochodów utrudnienia w ruchu na tym skrzyżowaniu jeszcze się zwiększyły i ostatecznie „sterowanie” ruchem przejął policjant z drogówki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę