Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Skok po butlę z gazem

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Dwóch mieszkańców okolic Zambrowa trudniło się włamaniami i kradzieżami, trzeci z Piątnicy był paserem. Wszyscy zostali zatrzymani przez policję w związku z kradzieżami butli gazowych. Okazuje się, że w ostatnim czasie w Łomży i okolicy skradziono ich kilkanaście. Dodatkowo w oplu vectrze, którym jeździli złodzieje, policjanci znaleźli pistolet gazowy.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Zatrzymani złodzieje to 32 i 35 latek – mieszkańcy gminy Zambrów. To oni – jak ustalili policjanci - na swoim koncie mają kradzież czterech butli z gazem z zamkniętej klatki na terenie stacji paliw w Piątnicy. Do zdarzenia doszło pod koniec  stycznia. Ta sama grupa na początku lutego z dwóch posesji w Łomży skradła w sumie 7 butli gazowych. Łączne straty w obu przypadkach oszacowano na 2,2 tys zł. Policjanci z Łomży, którzy ustalili złodziei doszli także do 27-letniego pasera, którym okazał się 27-letni mieszkaniec gminy Piątnica. Wszyscy przyznali się do popełnienia zarzucanym im czynów. 
Jak informuje podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży dodatkowo dwaj złodzieje przyznali się także do dokonywania włamań i kradzieży na terenie powiatów zambrowskiego i wysokomazowieckiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę