Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Samorządowa piłka nożna

Drużyna samorządowców z Grajewa wygrała II Samorządowy Turniej Piłki Nożnej, który w niedzielę odbył się w Łomży. W rozgrywkach uczestniczyło osiem zespołów i to nie tylko samorządowców, ale to właśnie one zajęły całe podium. Na drugim miejscu uplasował się samorząd Olecka, a trzecie miejsce przypadło drużynie Rady Miejskiej Łomży.

Zespoły przystąpiły do rozgrywek podzielone na dwie grupy. W grupie A: Kadra PWSIiP, Rada Miejska Grajewa, Samorząd Miasta Olecko, Media łomżyńskie, a grupie B: Samorząd Studentów PWSIiP, Rada Miejska Łomży, Sejmik i Urząd Marszałkowski, Powiat łomżyński. 
Do półfinału przechodziły po dwie najlepsze drużyny z grupy. I tak w rozgrywkach o trzecie miejsce, zespół Rady Miejskiej Łomży wysoko 5 : 1 pokonał Samorząd Studentów PWSIiP, a w wielkim finale drużyna Rady Miejskiej Grajewa ograła 3 : 0 Samorząd Olecka.
Organizatorem Turnieju było Akademickie Forum Samorządowe przy WSIiP w Łomży. Oprócz zabawy, celem imprezy była zbiórka pieniędzy, na leczenie jednego ze studentów  tej uczelni. W przerwie turnieju odbyły się licytacje cennych pamiątek sportowych m.in. plakatu z autografem Tomka Adamka, koszulki z podpisami piłkarzy Jagiellonii Białystok czy piłki z podpisem Leo Beenhakkera.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę