Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Małolat z narkotykami

14-letni mieszkaniec Łomży miał przy sobie narkotyki. Dziś o godzinie 7. rano zatrzymali go funkcjonariusze z Wydziału Walki z Przestępczością Narkotykową w ramach akcji MAŁOLAT. - Nieletni przyznał się do posiadania narkotyków w postaci pół grama marihuany – podaje podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży.

14-latek nie był jedynym nastolatkiem z Łomży zatrzymanym z narkotykami. Wczoraj wczoraj około godziny 14, policjanci znaleźli narkotyki przy 18-latku wylegitymowanym w okolicach garaży samochodowych na ulicy Kopernika. 18-latek był jednym z trzech młodych mężczyzn, których postanowili sprawdzić policjanci. Okazało się, że miał on przy sobie foliową torebkę zamykaną strunowo z zawartością białego proszku o wadze około jednego grama. W wyniku badania ustalono, że była to amfetamina. 
18-letni mieszkaniec Łomży, który został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – podaje Pilcicki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę