Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Otwarcie Galerii Veneda w czwartek o 15.00

Główne zdjęcie
Galeria Veneda

Za miesiąc, w czwartek 7 marca o godzinie 15.00 rozpocznie działalność Galeria Veneda – poinformował Wojciech Gepner z Echo Investment. To największe centrum handlowe w regionie. Będzie w nim pierwszy w mieście hipermarket i około 80 sklepów i punktów usługowych. - Z okazji otwarcia większość z 80 sklepów przygotuje specjalne rabaty i atrakcyjne promocje dla pierwszych klientów – podkreśla Gepner.

Galeria Veneda powstaje w centrum Łomży, u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Obiekt dysponuje całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Wczoraj zdjęto część ogrodzenia ustawionego na czas budowy. Pojawiają się też pierwsze szyldy nowych sklepów. Zawieszono już także pierwszy z planowanych kilku logotypów „Galeria Veneda”. 
- Trwają ostatnie prace wykończeniowe, najemcy urządzają sklepy i lokale usługowe – mówi Wojciech Gepner, dodając, że inwestycja osiągnęła już blisko 95 proc. wynajmu. 

Projekt architektoniczny Galerii Veneda powstał w warszawskiej pracowni projektowej Mąka Sojka Architekci we współpracy z zespołem architektów Echo Investment. Generalnym wykonawcą Galerii Veneda jest Instal Białystok. Za zbudowanie galerii – zgodnie z umową – białostocka spółka zainkasuje 69 mln635 tys. zł  netto.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę