Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Drugi slalom gigant Rybno 2013

Główne zdjęcie
Stok w Rybnie

Stacja Narciarska Rybno organizuje w najbliższą sobotę o godz. 11 zawody dla dzieci ze szkół podstawowych o puchar wójta gminy Łomża Jacka Albina Nowakowskiego oraz dla młodzieży gimnazjalnej o puchar starosty powiatu łomżyńskiego Lecha Marka Szabłowskiego. Wystarczy mieć ukończone siedem lat, umiejętność jazdy na nartach w stopniu umożliwiającym start w zawodach oraz chęć zjechania między tyczkami z łagodnego i przyjaznego stoku o długości 300 metrów.

- Serdecznie zapraszam w imieniu Mirosława Jankowskiego, właściciela Stacji Narciarskiej Rybno, do udziału w drugim slalomie gigancie – zachęca Anna Camlet. - Podzieliliśmy wszystkich chętnych uczestników na dwie grupy wiekowe i płciowe, żeby szanse zawodniczek i zawodników w zmaganiach na stoku były wyrównane.
Wszyscy, którzy zgłoszą się w sobotę do godz. 10.30 w znajdującej się niecałe 10 km od Łomży Stacji Narciarskiej Rybno, zostaną podzieleni na cztery grupy. W grupie A wystartują dziewczęta z roczników 2001 – 2005, natomiast w grupie B ich rówieśnicy. Grupę C tworzyć będą dziewczęta z roczników 1997 – 2000, zaś chłopcy z tych samych lat wystartują w grupie D. Numery startowe przyznawane będą według kolejności zgłoszeń. Organizatorzy zapewniają pomoc medyczną i ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.
Sędzią głównym zawodów będzie Rafał Dmochowski, z którym na trasie oceniać wysiłki uczestniczek i uczestników mają sędziowie: Sławomir Łomotowski, Kamil Karpik, Marcin Zabielski i Radosław Kowalczyk. Kolejność miejsc triumfatorów slalomu giganta ustalona zostanie w grupach na podstawie uzyskanego czasu przejazdu. Za zajęcie miejsc I – III dzieci i młodzież otrzymają puchary, za pozostałe miejsca - dyplomy uczestnictwa. 

Mirosław R. Derewońko


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę