Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dyrektora szpitala zatrudnię – marszałek.

Główne zdjęcie
Szpital Wojewódzki w Łomży

Jarosław Dworzański, marszałek województwa podlaskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Wymagania nie są wygórowane. Wystarczy mieć wykształcenie wyższe, kilkuletni staż pracy a nade wszystko „posiadać wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora”. Na składanie ofert jest miesiąc.

Ogłoszenie o konkursie zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego. Porównując je do wymagań w konkursach ogłaszanych przez Urząd Miejski w Łomży, czy podległy mu MOSiR, jest wręcz lakoniczne. Punkt pierwszy mówi o tym jakie wymagania musi spełnić osoba przystępująca: 1. posiada wykształcenie wyższe, 2. posiada wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora, 3. posiada co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy, 4. nie została prawomocnie skazana za przestępstwo popełnione umyślnie.
Punkt drugi to co powinny zawierać oferty kandydatów. W ogłoszeniu jest też informacja, że materiały informacyjne o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży, udostępniane są w siedzibie Departamentu Zdrowia Urzędu  Marszałkowskiego Województwa  Podlaskiego w  Białymstoku przy ul. Poleskiej 89, oraz jak, gdzie i do kiedy należy składać oferty.

Przypomnijmy na początku grudnia Marian Jaszewski kierujący przez ostatnie 11 lat łomżyńskim szpitale złożył rezygnację. Dyrektorem formalnie przestał być 31 grudnia i od tego czasu placówką kieruje Jan Bajno zastępca Jaszewskiego do spraw finansowo – administracyjnych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę