Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Orlen przy Venedzie

Budowlańcy usunęli część ogrodzenia przy Galerii Veneda. Na pobliskiej stacji paliw ustawiano szyld Orlen-u. - Szyld Galeria Veneda też powinien zostać zawieszony na budynku w najbliższych dniach – mówi Paweł Słupski z firmy Echo Investment potwierdzając, że rozpoczęto rozbiórkę ogrodzenia ochronnego ustawionego na czas budowy galerii. - Część ogrodzenia budynku, zwłaszcza w okolicach wejść, jeszcze też przez kilka dni będzie je zabezpieczała, ale otwarcie Venedy zbliża się wielkimi krokami - dodaje.

Budowana od końca 2011 roku galeria pierwotnie miała być otwarta w listopadzie ubiegłego roku. Termin przesunięto na marzec 2013 roku. W raporcie z postępów prac za listopad 2012 rok inwestor podał, że planowany termin otwarcia galerii to 7 marca 2013 roku. I wszystko wskazuje na to, że termin ten może być dotrzymany. 

Wczoraj na północnej ścianie budynku wywieszono pierwszy logotyp sklepu, który będzie miał siedzibę w Venedzie. Dziś robotnicy zaczęli rozbieranie płotu ochronnego ustawionego na czas budowy. Dziś też na zbudowanej po sąsiedzku stacji paliw pojawił się szyld Orlen-u.    

Przypomnijmy w Galerii Veneda, na ponad 15 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni pod wynajem, będzie hipermarket Tesco Extra, ale także około mniejszych 80 sklepów i lokali w tym pierwsze w Łomży lokale RTV Euro AGD, Deichmann, Apart czy restauracja sieci KFC.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę