Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dachowanie na 64.

Jedna osoba została zabrana do szpitala po dachowaniu samochodu w okolicach wsi Zabawka na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. Kierująca volkswagenem golfem kobieta straciła panowanie nad samochodem, który przewrócił się na dach i wylądował w pobliskim rowie. Do szpitala trafiła pasażerka, ale z relacji świadków wynika, że nie odniosła większych obrażeń.

Do zdarzenia doszło tuż przed godzina 10. Jadzący w kierunki Łomży golf został wyprzedzony przez inny samochód, którego kierowca tłumaczył, że tuż po tym manewrze musiał przyhamować. Prawdopodobnie to jego zachowanie sprawiło, że jadąca golfem kobieta także gwałtownie zahamował, po czym straciła panowanie nad samochodem, który ostatecznie przewrócił się na dach i wpadł do rowu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę