Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pierwsze miejsce „Chochlików”!

Koło Teatralne „Chochliki” ze Szkoły Podstawowej im. Hanki Bielickiej w Sławcu, zajęło pierwsze miejsce w grupie zespołów dziecięco-młodzieżowych na odbywających się w Hajnówce XXVII Wojewódzkich Spotkaniach Zespołów Kolędniczych.

- Komisja oceniająca występy, składająca się z profesjonalistów, uznała, że poziom artystyczny prezentowanych spektakli był bardzo wysoki. Jurorzy zwrócili uwagę na ciekawy repertuar, uznali również, że nagrodzone zespoły są nadzieją na kontynuowanie kultury ludowej i  zachowanie tradycyjnych form kolędowania – podkreślają Jadwiga Sosnowska i Jacek Sokołowski z SP w Sławcu.
Warto dodać, że szkolne Koło Teatralne „Chochliki” w tym roku świętuje piętnastolecie działalności.

210305125821.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę